Zavolejte nám

+420 776 815 159

Napište nám email

info@lazneizra.cz

Otevírací doba

Po-Ne: Dle objednání

ZDRAVOTNÍ STAV

Před začátkem lázně či masáže nebo nejlépe již během rezervace nás prosím informujte o Vašem zdravotním stavu, alergiích, těhotenství či období šestinedělí, operacích nebo jiné indispozici.

Lázně i masáže jsou prováděny na vlastní riziko a naše lázně nenesou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu (své zdravotní či jiné omezení proto opravdu netajte).


KDY A KAM PŘIJÍT

Přijďte prosím o 15 minut dříve než jste objednaní. Lázně či masáže na sebe časově navazují, pokud přijdete pozdě, čas Vaší procedury bude dle návaznosti na další zkrácen bez nároku na slevu.
Jelikož se lázně nachází v uzamčeném areálu Hospůdky U Náhona, budeme Vás čekat v domluvený čas přímo v hospůdce, kde si Vás vyzvedneme a zavedeme již přímo do lázní.


PARKOVÁNÍ

Samozřejmě doporučujeme nechat se přivést (abyste mohli lázně využít plnými ,,doušky,, dobrého piva či vína), ale pokud musíte řídit lze zaparkovat v ulici ,,Boční ,,nacházející se přímo naproti naší Hospůdce nebo v jiné uličce v okolí. Neparkujte prosím v objektu nacházejícím se hned vedle nás, je to soukromý pozemek stavební firmy a mohlo by se stát, že zamknou bránu a už se od nás nedostanete, stejně tak prosím neparkujte na chodníku před hospůdkou a okolními domy. 


CO SI VZÍT S SEBOU

Vlastně jen dobrou náladu 🙂 případně dárkový poukaz, který jste dostali.

Osušky, župany a pantofle  Vám zapůjčíme my. Pokud byste chtěli své ,můžete si je samozřejmě přinést.
Plavky do lázní nejsou třeba, budete tam jen vy 🙂

Po masáži mohou místy na těle zůstat masážní oleje, přizpůsobte tedy oblečení na cestu domů.