Zavolejte nám

+420 776 815 159

Napište nám email

info@lazneizra.cz

Otevírací doba

Po-Ne: Dle objednání


O pivní lázni:

V pivní lázni se spojují blahodárné účinky pivních kultur, vitamínů, bylinných extraktů a pivní pěny, která lázeň krásně provoní.

Pivní lázeň:
– zlepšuje imunitní systém organizmu
– by měla mít ideálně okolo 37°C, tím příznivě působí na cévní soustavu
– zvyšuje srdeční činnost a tím podporuje vyšší aktivitu krevního oběhu
– prohřívá pokožku a uvolňuje póry, tím se z těla odplavují škodlivé látky
-zvláčňuje a regeneruje pokožku
-zklidňuje dermatické projevy
-pozitivně působí na lupénku, akné a celulitidu
-zklidňuje psychické napětí
-uvolňuje svaly, prohřívá klouby
– podporuje celkovou obranyschopnost těla

KONTRAINDIKACE
Metabolická onemocnění, akutní infekční onemocnění, závislost na alkoholu, zvýšený sklon ke krvácení, jakákoli poškození pokožky, různé kožní choroby, zhoubné nádory, benigní nádory, které mají tendenci se zvětšovat, děti do 18ti let, těhotné ženy, lidé, kteří nedávno prošli náročnou operací (doporučujeme se poradit s lékařem).
Osobám s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. doporučujeme teplotu vody přizpůsobit tak, aby se cítili dobře.Nabídka a ceník

Připravili jsme si pro Vás tři balíčky, které můžete využít:


“KLASIK” (60 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 40- ti minutovou koupel v pivní lázni, 20- ti minutovou relaxaci po koupeli v křesílkách, 2 džbány čerstvě čepovaného piva, příjemnou relaxační hudbu, zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 1290,-


“EXCLUSIVE” (60 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 40- ti minutovou koupel v pivní lázni, 20- ti minutovou relaxaci po koupeli v křesílkách, 2 džbány čerstvě čepovaného piva, džbánek 19˚  tmavého piva, degustační prkénko, příjemnou relaxační hudbu, zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 1590,-


“DE LUXE” (90 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 60-ti minutovou koupel v pivní lázni, 30-ti minutovou relaxaci po koupeli v relaxačních křesílkách s masážní podložkou, 2 džbány čerstvě čepovaného piva, džbánek 19° tmavého piva, degustační prkénko, solný peeling, příjemnou relaxační hudbu, zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 1990,-


Doplňkové služby:

Degustační prkénko – 260,-
Džbánek 19° tmavého piva – 40,-
Relaxační podložky na křesla – 100,- (pro dva)
Prodloužení pobytu v lázních o 30 minut – 200,-


DOPORUČUJEME – Solný peeling – 50,- za osobu (během koupele v dubové kádi doporučujeme provést solný peeling, který prokrví a zjemní kůži celého těla, podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu).

Dárkovou poukázku můžete zakoupit po telefonické domluvě u nás osobně nebo po předchozí platbě na náš účet Vám ji zašleme e-mailem.