Zavolejte nám

+420 776 815 159

Napište nám email

info@lazneizra.cz

Otevírací doba

Po-Ne: Dle objednání


O vinné lázni:

Vinná koupel využívá příznivé účinky červeného hroznového vína, vitamínů, bylinných extraktů a hroznového oleje. Hrozny jsou zdrojem unikátních přírodních antioxidantů. Ty účinně odbourávají volné radikály, způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity. Zanechávají pleť hebkou, jemnou a účinně pomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny, obsažené v hroznech, mají regenerační, hydratační a omlazující účinky.

Příznivé účinky vinné koupele ocení především osoby trpící celulitidou, osoby zatížené stresem, únavou a vyčerpáním a samozřejmě milovníci vína 🙂

KONTRAINDIKACE

Metabolická onemocnění, akutní infekční onemocnění, závislost na alkoholu, alergie na jakékoli produkty vyrobené z červených hroznů, zvýšený sklon ke krvácení, jakákoli poškození pokožky, různé kožní choroby, zhoubné nádory, benigní nádory, které mají tendenci se zvětšovat, děti do 18ti let, lidé, kteří nedávno prošli náročnou operací (doporučujeme se poradit s lékařem).
Osobám s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. doporučujeme teplotu vody přizpůsobit tak, aby se cítili dobře.Nabídka a ceník

Připravili jsme si pro Vás tři balíčky, které můžete využít:


“KLASIK” (60 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 40- ti minutovou koupel ve vinné lázni, 20- ti minutovou relaxaci po koupeli v křesílkách, karafu bílého či červeného vína, karafu vody, příjemnou relaxační hudbu , zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 1390,-


“EXCLUSIVE” (60 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 40- ti minutovou koupel ve vinné lázni, 20- ti minutovou relaxaci po koupeli v křesílkách, karafu bílého či červeného vína, karafu vody, degustační prkénko, příjemnou relaxační hudbu, zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 1690,-


“DE LUXE” (90 minut)

Tento balíček zahrnuje privátní 60-ti minutovou koupel ve vinné lázni, 30-ti minutovou relaxaci po koupeli v relaxačních křesílkách s masážní podložkou, karafu bílého či červeného vína, karafu vody, degustační prkénko, solný peeling, příjemnou relaxační hudbu, zapůjčení ručníku a županu.

– 2 osoby v jedné kádi – 2090,-


Doplňkové služby:

Karafa vína navíc (0,75l) – 250,-
Degustační prkénko – 260,-
Relaxační podložky na křesla – 100,- (pro dva)
Prodloužení pobytu v lázních o 30 minut – 200,-


DOPORUČUJEME – Solný peeling – 50,- za osobu (během koupele v dubové kádi doporučujeme provést solný peeling, který prokrví a zjemní kůži celého těla, podpoří obnovu kožních buněk a látkovou výměnu).

Dárkovou poukázku můžete zakoupit po telefonické domluvě u nás osobně nebo po předchozí platbě na náš účet Vám ji zašleme e-mailem.